Privatumo politika

Aiškinimas ir apibrėžimai / Interpretacija

Žodžiai, kurie rašomi iš didžiosios raidės, turi reikšmes, apibrėžtas šia privatumo politika. Šie apibrėžimai turi tą pačią reikšmę, neatsižvelgiant į tai, ar jie pateikiami vienaskaitos, ar daugiskaitos pavidalu.

Apibrėžimai

Slapukai yra maži failai, kuriuos svetainė įdeda į Jūsų kompiuterį, mobilųjį įrenginį ar bet kurį kitą įrenginį, kuriame pateikiama išsami informacija apie Jūsų naršymo istoriją toje svetainėje tarp daugelio jos naudojimo būdų.

Šalis reiškia Lietuvą.

Įrenginys reiškia bet kurį įrenginį, kuris gali pasiekti Paslaugą, pvz., kompiuterį, mobilųjį telefoną ar skaitmeninę planšetę.

Asmens duomenys yra bet kokia informacija, susijusi su atpažintu ar atpažįstamu asmeniu.

Paslauga reiškia svetainę ir jos teikiamas paslaugas.

Paslaugų teikėjas reiškia bet kurį fizinį ar juridinį asmenį, kuris tvarko duomenis Bendrovės vardu. Tai reiškia trečiųjų šalių įmones ar asmenis, kuriuos Bendrovė įdarbina, siekdama palengvinti Paslaugą ir jos teikimą Bendrovės vardu, teikti susijusias paslaugas arba padėti Bendrovei analizuoti, kaip naudojama Paslauga.

Naudojimo duomenys nurodo duomenis, surinktus automatiškai, generuojamus naudojantis Paslauga, arba iš pačios Paslaugos infrastruktūros (pavyzdžiui, apsilankymo puslapyje trukmė).

Tinklalapis nurodo UAB „Teisės aktų žinios“, prieinamą iš https://www.taz.lt/.

Jūs esate asmuo arba bendrovė, besinaudojantys Paslauga ar jos dalimis.

Jūsų asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

Surinktų duomenų tipai:

Asmeniniai duomenys

Naudodamiesi mūsų paslauga galime paprašyti Jūsų pateikti tam tikrą asmens identifikavimo informaciją, kuri gali būti naudojama susisiekiant su Jumis arba identifikuojant Jus. Asmens identifikavimo informacija gali apimti, bet neapsiriboja:

  • Elektroninio pašto adresas
  • Vardas ir pavardė
  • Telefono numeris
  • Adresas, pašto kodas, miestas

Naudojimo duomenys

Naudojimo duomenys renkami automatiškai naudojantis Paslauga.

Naudojimo duomenys gali apimti tokią informaciją, kaip Jūsų įrenginio interneto protokolo adresas (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, Jūsų aplankyti mūsų Paslaugos puslapiai, Jūsų apsilankymo laikas ir data, laikas, praleistas tuose puslapiuose, unikalūs įrenginių identifikatoriai ir kiti diagnostiniai duomenys.

Kai Jūs naudojatės Paslauga naudodamiesi mobiliuoju įrenginiu arba per jį, mes galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, Jūsų naudojamo mobiliojo prietaiso tipą, Jūsų mobiliojo įrenginio unikalų ID, Jūsų mobiliojo įrenginio IP adresą, Jūsų mobiliojo telefono operacinę sistemą, Jūsų naudojamos mobiliosios interneto naršyklės tipą, unikalius įrenginių identifikatorius ir kitus diagnostinius duomenis.

Mes taip pat galime rinkti informaciją, kurią Jūsų naršyklė siunčia, kai lankotės mūsų Tinklalapyje arba kai jungiatės prie Tinklalapio naudodamiesi mobiliuoju įrenginiu.

Technologijos ir slapukai

Mes naudojame slapukus ir panašias stebėjimo technologijas, kad galėtume stebėti mūsų paslaugos veiklą ir saugoti tam tikrą informaciją. Stebėjimo technologijos yra švyturiai, žymos ir scenarijai, skirti rinkti ir sekti informaciją bei tobulinti ir analizuoti mūsų Paslaugą.

Mūsų naudojamos technologijos gali apimti:

Slapukai arba naršyklės slapukai

Slapukas yra nedidelis failas, įdėtas į jūsų įrenginį. Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada siunčiamas slapukas. Tačiau jei nepriimate slapukų, galbūt negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugos dalimis. Jei nepakeisite savo naršyklės nustatymų, kad jie atsisakytų slapukų, mūsų Paslauga gali naudoti slapukus.

„Flash“ slapukai. Tam tikros mūsų Paslaugos funkcijos gali naudoti vietinius saugomus objektus (arba „Flash“ slapukus) bei rinkti ir saugoti informaciją apie Jūsų nuostatas ar Jūsų veiklą mūsų Tinklalapyje. „Flash“ slapukai nėra valdomi tais pačiais naršyklės nustatymais, kurie naudojami naršyklės slapukams. 

Žiniatinklio švyturiai

Tam tikrose mūsų Paslaugos skiltyse ir mūsų el. laiškuose gali būti nedideli elektroniniai failai, žinomi kaip žiniatinklio švyturiai (dar vadinami aiškiais gifais, pikselių žymomis ir vieno pikselio gifais), kurie leidžia įmonei, pavyzdžiui, suskaičiuoti tuose puslapiuose apsilankiusius vartotojus.

Slapukai gali būti „Nuolatiniai“ arba „Sesijos“ slapukai. Nuolatiniai slapukai lieka Jūsų asmeniniame kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai esate neprisijungę, o sesijos slapukai ištrinami, kai tik uždarote savo interneto naršyklę.

Sesijos ir nuolatinius slapukus naudojame toliau nurodytais tikslais:

Būtini / esminiai slapukai

Tipas: sesijos slapukai

Administruojame: mes

Tikslas: Šie slapukai yra būtini norint suteikti Jums paslaugas, kurias galima rasti Tinklalapyje, ir leisti Jums naudotis kai kuriomis jo funkcijomis. Jie padeda autentifikuoti vartotojus ir užkirsti kelią apgaulingam vartotojų abonementų naudojimui. Be šių slapukų Jūsų prašomos paslaugos negali būti teikiamos, o mes naudojame šiuos slapukus tik tam, kad galėtume teikti šias paslaugas.

Slapukų politika / Pranešimų priėmimo slapukai

Tipas: nuolatiniai slapukai

Administruojame: mes

Tikslas: Šie slapukai nustato, ar vartotojai sutiko su slapukų naudojimu svetainėje.

Funkcionalumo slapukai

Tipas: nuolatiniai slapukai

Administruojame: mes

Tikslas: Šie slapukai leidžia mums prisiminti pasirinkimus, kuriuos atliekate, kai naudojatės svetaine, pvz., prisiminti prisijungimo duomenis ar kalbos nuostatas. Šių slapukų tikslas yra suteikti Jums asmeniškesnę patirtį ir išvengti, kad Jums nereikėtų iš naujo įvesti savo pasirinkimų kiekvieną kartą, kai naudojatės Tinklalapiu.

Jūsų asmens duomenų naudojimas

Bendrovė gali naudoti Jūsų asmens duomenis šiais tikslais:

Teikti ir palaikyti mūsų Paslaugą, įskaitant mūsų Paslaugos naudojimą.

Tvarkyti Jūsų užklausas: valdyti ir tvarkyti Jūsų užklausas, siųstas mums.

Kitais tikslais: mes galime naudoti Jūsų informaciją kitiems tikslams, pavyzdžiui, duomenų analizei, naudojimo tendencijoms nustatyti, mūsų reklaminių kampanijų efektyvumui nustatyti ir mūsų paslaugų, produktų rinkodarai bei Jūsų patirčiai įvertinti ir tobulinti.

Mes galime dalytis Jūsų asmenine informacija šiose situacijose:

Su paslaugų teikėjais. Mes galime dalytis Jūsų asmenine informacija su paslaugų teikėjais, norėdami stebėti ir analizuoti naudojimąsi mūsų paslauga.

Su grupės įmonėmis. Mes galime dalytis Jūsų informacija su mūsų grupės įmonėmis, tokiu atveju reikalausime, kad mūsų grupės įmonės laikytųsi šios privatumo politikos. Mūsų grupės įmonės apima mūsų patronuojančią įmonę ir visas kitas dukterines ar susijusias įmones.

Su verslo partneriais. Mes galime dalytis Jūsų informacija su savo verslo partneriais, kad pasiūlytume Jums tam tikrus produktus, paslaugas ar akcijas.

Su kitais vartotojais. Kai dalijatės asmenine informacija ar kitaip bendraujate viešose vietose su kitais vartotojais, tokią informaciją gali peržiūrėti visi vartotojai ir ji gali būti viešai platinama.

Gavę Jūsų sutikimą. Mes galime atskleisti Jūsų asmeninę informaciją bet kokiais kitais tikslais su Jūsų sutikimu.

Jūsų asmens duomenų saugojimas

Bendrovė saugos Jūsų asmens duomenis tik tol, kol to reikia šioje privatumo politikoje nustatytais tikslais. Mes saugosime ir naudosime Jūsų asmens duomenis tiek, kiek reikia mūsų teisiniams įsipareigojimams įvykdyti.

Bendrovė taip pat saugos naudojimo duomenis vidinės analizės tikslais. Naudojimo duomenys paprastai saugomi trumpesnį laiką, išskyrus atvejus, kai šie duomenys naudojami saugumui stiprinti ar mūsų paslaugos funkcionalumui pagerinti, arba mes esame teisiškai įpareigoti saugoti šiuos duomenis ilgesnį laiką.

Jūsų asmens duomenų perdavimas

Jūsų informacija, įskaitant asmens duomenis, yra tvarkoma Bendrovės biure. Tai reiškia, kad ši informacija gali būti perduodama ir tvarkoma kompiuteriuose, esančiuose už Jūsų šalies ribų, kur duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo Jūsų jurisdikcijos.

Jūsų sutikimas su šia privatumo politika reiškia Jūsų sutikimą su tokiu perdavimu.

Bendrovė imsis visų pagrįstai būtinų veiksmų užtikrindama, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios privatumo politikos, o Jūsų asmens duomenys nebūtų perduodami kitai organizacijai ar šaliai, nebent būtų nustatyta tinkama kontrolė, įskaitant duomenų saugumą.

Jūsų asmens duomenų atskleidimas

Teisėsauga

Tam tikromis aplinkybėmis gali būti reikalaujama, kad Bendrovė atskleistų Jūsų asmens duomenis, jei to reikalauja įstatymai arba atsakant į pagrįstus valdžios institucijų (pvz., teismo ar Vyriausybės įstaigų) prašymus.

Kiti teisiniai reikalavimai

Bendrovė gali atskleisti Jūsų asmens duomenis sąžiningai tikėdama, kad tokie veiksmai yra būtini:

  • Laikytis teisinės pareigos
  • Ginti ir saugoti bendrovės teises ar turtą
  • Užkirsti kelią ar ištirti galimus neteisėtus veiksmus, susijusius su Paslauga
  • Apsaugoti asmeninį Paslaugos vartotojų ar visuomenės saugumą
  • Apsisaugoti nuo teisinės atsakomybės
  • Jūsų asmens duomenų saugumui

Jūsų asmeninių duomenų saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad joks perdavimo internetu būdas ar elektroninės saugyklos būdas nėra 100% saugus. Nors mes siekiame naudoti komerciškai priimtinas priemones Jūsų asmens duomenims apsaugoti, mes negalime garantuoti jų absoliutaus saugumo.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų tinklalapyje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių mes nevaldome. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Mes primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Mes galime laikas nuo laiko atnaujinti savo privatumo politiką, pranešime apie bet kokius pakeitimus paskelbdami naują privatumo politiką šiame Tinklalapyje.

Prieš įsigaliojant pakeitimui, nurodysime šio pakeitimo datą ir užrašysime „Paskutinis atnaujinimas“.

Patariama periodiškai peržiūrėti šią privatumo politiką, ar nėra pakeitimų. Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame Tinklalapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, galite susisiekti su mumis:

El. paštu: info@taz.lt